Vyladěné produkty

Ze dřeva a epoxidové pryskyřice

U náušnic, našeho nejmenší produktu z dílny Angelina Design, jsme přemýšleli, jak propojit krásu jednotlivých dřevin, laserového gravírování a epoxidové pryskyřice na malém prostoru. Sebemenší detaily jsme pečlivě zvážili a vyladili tak, aby byly v mnohem harmoničtějším vztahu s ohledem na komfort denního nošení.

Dřevěné náušnice

Čisté dřeviny průměru 12 milimetru. České, ovocné, exotické ze všech koutů světa.

Epoxidové náušnice

Polovina dřevo, druhá polovina epoxidová pryskyřice v plné barvě, perleti nebo s efekty.

Náušnice s laserovým gravírováním

Čisté dřevo světlých dřevin s jemným vzorováním vytvořeným pomocí technologie laserového gravírování.

Vizitkovník

Pomocník jako žádný jiný

Spojení dvou kusů přírodního dřeva širokou pruženkou s výřezem v horní části pro snadné vysunutí vizitky. Na výběr je pestrá paleta barev pruženek v kombinaci s tuzemskými i exotickými dřevinami, určené pro vizitky velikosti 9 x 5 cm.

Prkénka

Základ každého stolování

Pořádné dřevěné prkénko by mělo tvořit základ každé kuchyně. To naše je vyráběno šetrným přístupem k přírodním materiálům, proto k výrobě používáme pouze vysušené odřezky/přířezy. Tloušťkou 2 a více cm se hodí k servírování, krájení, ale i pod horký hrnec. Podívej se do našeho e-shopu na aktuální kousky. Povrchová úprava v souladu s EN 1186 část 5/14. Masivní dřevo nebo v kombinaci s epoxidovou pryskyřicí a art efekty.

Stoličky

Tradiční stolička nebo s moderním designem

Malý, kompaktní a lehce přenosný doplněk k posezení. Vyrobeno se 100 % masivu, možno kombinovat různé dřeviny s epoxidovou pryskyřicí v řadě barev i efektů.

Výrobky na zakázku

Těšíme se na každou novou výzvu

Líbí se Ti naše práce, ale nenašel si, co hledáš nebo máš svůj tajný nápad? Nevadí, zkus poptat zakázkovou výrobu, ze dřevem a s epoxidovou pryskyřicí toho umíme