Magický epoxidový motýlek

Motýlek, jakého svět neviděl

Hluboká a trvalá krása motýlků Angelina Design je v jednoduchosti a absolutní čistotě tvarů. Spojení dřeva a epoxidové pryskyřice se speciálními efekty jsou výsledkem naší posedlosti a odhodlání vytvořit něco unikátního.

Více než 15 druhů dřevin

České, ovocné, ale i exotické dřeviny. A to není všechno, náš šampion se vyrábí z 2260 let starého bahenního dubu.

Možnost konfigurace na míru

Poskládej si motýlka přesně podle svých představ. Můžeš si zvolit dřevinu, barvu epoxidové pryskyřice, barvu efektů, barvu a vzor látky

Luxusní balení

Součástí každého motýlku je krásná dřevěná krabička vyrobená z bukových odřezků.

Design a tvar

Dotažen za hranu možností

Při návrhu dřevěného motýlka s epoxidovou pryskyřicí jsme navrhli vlastní organický tvar inspirovaný přirodou. Sebemenší detaily jsme vyladili k naprosté dokonalosti a díky tomu vytváří motýlek Angelina Design po stránce designu, materiálů a dílenského zpracování novou třídu módních doplňků.

Unikátní technologie výroby

Všechno do sebe perfektně zapadá

Pro výrobu epoxidových motýlků jsme museli vymyslet a nechat zcela na míru speciální epoxidovou pryskyřici, aby nám umožnila vytvářet jedinečné efekty. Dále jsme museli vyvinout proces barevného skládání vrstev s rozdílným odstínem, při kterém využívám proces optické laminace.

Barva epoxidové pryskyřice

Sedm famózních barevných kombinací

Autíček a jiných dopravních prostředků není nikdy dost. Máme jich v nabídce celý tucet a nejen autíček, ale i lokomotivu, dodávku, kabriolet nobo formuli 1.

Služba mobilního krejčího

Motýlek musí barevně padnout k tvému obleku

Když nastane ten okamžik, kdy vše dokonale vytvrdne, dokončíme broušení a leštění a na závěr úplně zpolymeruje olej Odies Oil, může Ti pomoci náš designér nakonfigurovat i látku přesně na míru k obleku, košili, botům, opasku a jiným doplňkům.

Inspirováno bahenním dubem

Dotažen za hranu možností

Více než 2260 let staré vzrostlé duby čekaly na objevení v bahně a rašelině, kde získávaly svoje jedinečné vlastnosti, temně černou barvu a specifické mechanické a fyzikální vlastnosti. Nejlépe vybyrvené kusy od EpoWoodShop používáme k výrobě našich motýlků Angelina Design a kombinujeme je s elegantní barvou epoxidové pryskyřice.

Dřevěná krabička

Dokonale jim to spolu sluší

K našim motýlkům jsme vyvinuli dřevěnou krabičku z masivního bukového dřeva. Zakládáme si na šetrném přístupu k dřevěným materiálům a přírodě, proto na každou krabičku používáme výhradně vysušené palivové odřezky.