Angelina Design

Místo, kde se rodí velké nápady

Jednou z věcí, na kterou dbáme při vývoji výrobků Angelina Design je důležitost navázání na rodinnou truhlářskou tradici v kombinaci se současnými nejmodernějšími technologiemi a přístupy při práci s masivním dřevěným materiálem. Založili jsme vlastní designové studio a dílnu, kde vymýšlíme různé prototypy, výrobky a spoustu jedinečných kousků zakázkové výroby. Ignorujeme všechny důvody, proč by to nemělo být možné a zcela pohlceni touhou, sny a odhodláním tvrdě pracujeme, dokud nejsou naše výrobky kouzelně vyladěné.

Dřevěné motýlky

CH Beauty Angelina

Srdce celé naší společnosti

Angelina je srdcem celé naší společnosti, zvyšuje pravděpodobnost dobrých nápadů a rozhodnutí. Jednoduše prostě dohlíží na každý detail. Za všechnu radost a lásku, kterou nám trvale dává, svoje jméno propůjčuje společnosti Angelina Design.

Šetrný přístup k přírodě

Zachraňujeme palivové odřezky

Než vyroste v přírodě dospělý strom, tak uběhnou desítky, někdy i stovky let. Stromy, které dnes nasázíme, budou využitelným bohatstvím až pro příští generace. V současné době naše lesy ve velké míře decimují klimatické změny a škůdci, například kůrovec. Další těžba za účelem získávání materiálu k výrobě pro nás není ta správná cesta. Při běžné truhlářské výrobě tvoří více než 50 % řeziva odpad, který by skončil jako palivo v kamnech. Teprve tento odpad v podobě atypicky vybarvených kousků zachraňujeme pro výrobu našich hraček, motýlků a jiných výrobků.

Pila Lehar a EpoWoodShop

Showroom a středobod našeho vesmíru

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet a dost možná ještě dál, je Pila Lehar a EpoWoodShop. V noci je docela obyčejná, ale sotva se ráno rozední, začnou se tam dít pozoruhodné věci. Nejdřív ve dřevě zapraská, potom se rozezní zvuk pil a začne se připravovat exkluzivní materiál pro motýlky Angelina Design.

Spolupracujeme

Spolupracujeme s regionálními značkami